Обяви за работа

Застрахователен експерт "Общо застраховане"

ММ ЗАСТРАХОВАТЕЛЕН БРОКЕР

ММ ЗАСТРАХОВАТЕЛЕН БРОКЕР, като част от групата на MM GROUP е динамично развиващ се застрахователен брокер с утвърдени позиции на пазара през последните 29 години. Дългогодишният ни опит и партньорските ни взаимоотношения с едни от най-големите застрахователни компании в Българи и чужбина, ни дава увереност да бъдем основен конкурент в сферата на застраховането. Усилията на дружеството ни са съсредоточени върху корпоративното застраховане. Основна ни цел е да осигурим спокойствие и увереност на нашите клиенти.

Станете част от нашия екип като Експерт "Общо застраховане"!

Ако сте енергични и отговорни, умеете да комуникирате свободно, ако сте лоялни и организирани и имате аналитично мислене, Ви каним да се присъедините към нашия успешен екип.

Вашите задължения са:

• проучване на застрахователния пазар и изготвяне на застрахователни оферти; умения за анализиране застрахователните потребности на клиента;

• договаряне на условия и сключване на застрахователни договори (имущество на физически лица и юридически лица); • консултиране и обслужване на клиенти;

• подновяване на застрахователни полици, сключване на нови застраховки, разширяване на застрахователния портфейл на брокера.

Изискванията ни към Вас:

• отлична компютърна грамотност;

• висше образование;

• способност за работа в екип;

• познаване на застрахователните продукти, начин на сключване, познания относно необходима предоговорена информация за сключване на застраховка

• опит в застраховането ще се счита за предимство

Нашите очаквания:

• умения за работа в екип;

• отговорност за качеството на обслужване;

• точно и своевременно изпълнение на поставените задачи и цели;

• конфиденциалност

Ние предлагаме:

• работа във Водещ застрахователен брокер

• непрекъснати обучения, придобиване на специфични познания и умения, бъдещо развитие;

• работа в млад и амбициозен екип;

• бонуси на база реализирани продажби;

• допълнителни социални придобивки;

• възможност за кариерно развитие

Ако нашето предложение е предизвикателство за Вас, очакваме да ни изпратете актуална автобиография и снимка на e-mail: l.chuchkova@mm-bulgaria.com. Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.