Обяви за работа

Експерт Взаимоотношения с клиенти

"Алианц Банк България" АД

Част от Allianz SE - световен лидер в застраховането и финансовите услуги. Компанията има 132 - годишна традиция на професионализъм и високи стандарти във взаимоотношенията със своите клиенти и служители. Във връзка с подпомагане дейностите на Управление "Кредитен риск", обявяваме свободна позиция за:

Основни отговорности:

Основни изисквания:

• Висше образование - икономическа специалност;

• Владеене на английски език на работно ниво;

• Компютърна грамотност;

• Комуникативност, организираност и способност за работа в екип

Ние Ви предлагаме:

Необходими документи:

Ако тази възможност представлява интерес за вас, изпратете CV на адрес HR_ABB@bank.allianz.bg до 26.06.2022

Кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.

Ние се грижим за защитата на личните Ви данни.

Защитата на Вашите лични данни е основен приоритет за нас. Информацията от Вашата кандидатура ще бъде използвана само за целите на подбора, при условия на пълна конфиденциалност и стриктно спазване на приложимото законодателство за защита на личните данни.

Ако имате допълнителни въпроси относно това как обработваме Вашите лични данни, винаги можете да се свържете с нас.