Обяви за работа

Специалист, Застрахователна дейност

ЗЕАД "БУЛСТРАД ЖИВОТ ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП" ЕАД е създадена през 1994 г. и е сред първите лицензирани животозастрахователи на българския пазар. Компанията разполага с развита професионална търговската структура, която е представена от агенции в различни градове на България. От 2007 година ЗЕАД "БУЛСТРАД ЖИВОТ ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП" ЕАД е член на ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП - една от водещите застрахователни групи в Централна и Източна Европа с близо 200 годишна история в сферата на финансовите, застрахователните и осигурителните услуги. Като част от ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП, ЗЕАД "БУЛСТРАД ЖИВОТ ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП" ЕАД подкрепя многообразието във всичките му форми.

Ако сте мотивиран да работите в компания с международни стандарти на работа и обслужване на клиенти и искате да развивате своя професионален потенциал в динамична професионална среда, Ви очакваме в нашия екип на позицията:

СПЕЦИАЛИСТ, ЗАСТРАХОВАТЕЛНА ДЕЙНОСТ

ОПИСАНИЕ НА ЗАДЪЛЖЕНИЯТА НА ДЛЪЖНОСТТА:

• Администриране на сключените застрахователни договори "Здравна грижа" и въвеждането им в специализиран софтуер;

• Комуникация с потенциални и настоящи клиенти по отношение на административните въпроси;

• Поддържане на база данни за информация за клиенти;

• Изготвяне на добавъци към застрахователни полици в специализиран софтуер;

• Извършване на следпродажбено обслужване на корпоративни и индивидуални клиенти;

• Проследяване на предстоящи плащания и просрочени задължения

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪЖНОСТТА:

• Образование - Висше, мин. образователна степен "Бакалавър";

• Професионален опит - минимум 2 г. в областта на застраховането;

• Компютърна грамотност - работа с MS Office /MS Word и MS Excel/;

• Владеене на английски език /писмено и говоримо/ на работно ниво - ще се смята за предимство;

• Ефективна комуникация;

• Аналитично мислене;

• Умения за работа в екип;

• Способност за приоритизиране и организиране на оперативната работа;

• Инициативност и проактивност

КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ:

• Възможност за професионално развитие в един от лидерите на животозастрахователния пазар, в България и Европа;

• Работа в екип от професионалисти с много опит в областта на животозастраховането;

• Конкурентно възнаграждение и корпоративни социални придобивки.

Ако обявената позиция представлява интерес за Вас, моля да изпратите вашите документи на имейл:jgeorgieva@vuzf.bg