Обяви за работа

Счетоводител

Ейч Ел Би България ООД

Ейч Ел Би България ООД е водеща одиторска и консултантска компания, основана през 1999г като Биекс Одит ООД. Компанията е вписана в регистъра на Института на дипломираните експерт-счетоводители под № 017. През месец юни 2008 г. компанията бе приета за член на "HLB International" - международна мрежа на одиторски и консултантски компании, създадена през 1969г.

За нашия екип търсим отговорна и мотивирана личност за позицията "Счетоводител".

Отговорности:

- осчетоводяване на покупки;

- осчетоводяване на продажби;

- въвеждане на банка;

- изготвяне на работни заплати;

- подаване на болнични листове към НОИ;

- подаване на Декларация 1 и декларация 6;

- Подпомага месечно/годишно приключване

Изисквания:

- Висше икономическо образование - счетоводство или финанси;

- Владеене на английски език;

- Компютърна грамотност - задължително много добро владеене на Excel и Word;

- Познаване на счетоводен софтуер Бизнес Навигатор и софтуер за работна заплата и човешки ресурси - Омекс е предимство;

- Професионален опит на подобна позиция минимум 1 година;

- Ефективност, отговорност и коректност.

Нашето предложение:

- Работа в екип от високо-квалифицирани специалисти;

- Обучения за повишаване на квалификацията;

- Работа при най-високи професионални стандарти;

Моля, кандидатурите да се изпращат на jgeorgieva@vuzf.bg