Обяви за работа

ВУЗФ търси старши експерт за екипът ни по проект MIRACle "Mechatronics, lnnovation, Robotics, Automation, Clean Technologies”, финансиран по ОП 1.

Висше училище по застраховане и финанси (ВУЗФ)

Описание на длъжността:

Основна функция:

- Подпомага координатора и ръководителя на проекто при изготвяне на бизнес програма за използване на научноизследователската инфраструктура и планиране на стопанските дейности; консолидира и обобщава, данните подадени от партньорите.

Основни трудови задължения:

- Изготвя бизнес планове;

- Подпомага консолидацията на финансовата информация и обобщава данните;

- Участва при изготвяне на икономически анализ на капацитета и експлоатацията на всяка инфраструктура;

- Подпомага координатора и ръководителя на проекта при изготвяне на програма за

използване на научноизследователската инфраструктура и планиране на стопанските дейности.

- Извършва посещения на място, в рамките на експертизата си, като участва в съставянето на доклад;

- Изпълнява и други задължения, които не са изрично изброени по-горе, но са пряко

свързани с управлението на проекта и са в рамките на компетенциите на съответната позиция.

Изисквания към кандидатите:

- Задължително владеене на английски език - писмено и говоримо;

- Висше образование;

- Опит в работата по проекти.

Ако проявявате интерес към тази позиция и имате желание да се присъедините към нашия екип, моля изпратете автобиография с актуална снимка на e-mail: vazov_rado@vuzf.bg в срок до 25.03.2022 г.