Обяви за работа

Стажант в Финансово-счетоводен отдел

Кнауф България ЕООД

Изисквания:

Компютърни умения

Средно ниво владеене на английски език и /или немски език

Умения за работа в екип

Основни задължения:

Обработка на първични счетоводни документи

Работата със счетоводен софтуер- SAP

Сканиране на фактури

Не се изисква счетоводен стаж

Ние предлагаме:

4 часов работен ден (или непълна работна седмица) с възможност за договорка

Продължителност - 12 месеца с възможност за удължение

Възможност за допълнителните часове работа и съответно заплащане

Месторабота: Кнауф България ЕООД гр.София ул. Ангелов връх 27

Възможност за home office след обучителния период

Изпращайте CV на е-mail: Kamelia.Dimitrova@knauf.com

Компанията Кнауф е световен лидер като производител и доставчик на продукти с гарантирано качество в сферата на строителството. Благодарение на 220-те завода и 26500 служители в целия свят, запазената марка Кнауф предлага изключително богата гама от продукти, които присъстват в целия процес на съвременното строителство - от цялостни енергоефективни системи до довършителни работи в интериора на сградите.