Обяви за работа

Кредитен специалист

Cash Credit

Ние сме Кеш Кредит, водеща финансова институция, специализирана в областта на микро кредитирането. Благодарение на международно признатият ни иновативен модел, базиран на уникална методика за вземане на решения, успешно развиваме и разширяваме своята дейност на местни и чужди пазари. Към момента на локално ниво управляваме 70 собствени офиса с покритие в цялата страна, а на глобално ниво успешно се развиваме в Африка и Азия. Зад всичко това стоят нашите хора. Вярваме, че благодарение на тях мечтите в нашата компания се превръщат в проекти, а целите в постижения. В отговор на това мащабно развитие, компанията ни търси да назначи високо мотивиран кандидат на позиция "Кредитен специалист".

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

- Промотира продуктите на компанията

- Осъществява директни продажби

- Съдейства при обслужването на клиенти

- Участва в дейностите в следпродажбения процес

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ПОЗИЦИЯТА:

- Комуникативни умения

- Търговски умения

- Стремеж към постигане на цели

- Отговорно отношение към изпълнението на поставените задачи

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ: Възможност за кариерно развитие Заплащане обвързано с постигнатите резултати Коректно отношение Ако това предложение представлява интерес за теб, моля изпрати своята автобиография на имейл careers@cashcredit.bg или се обади на телефон +359 882 693 307