Обяви за работа

Стажант Администрация

БЪЛГАРСКА АСОЦИАЦИЯ НА ДРУЖЕСТВАТА ЗА ДОПЪЛНИТЕЛНО ПЕНСИОННО ОСИГУРЯВАНЕ

БАДДПО е сдружение с нестопанска цел, което обединява частните пенсионни дружества за допълнително пенсионно осигуряване и представлява техните интереси и тези на осигурените лица пред основните държавни институции и международни организации, което предлага летен стаж /на временен стажантски договор/ за позицията:

Основни задължения

• Провеждане на входящи и изходящи обаждания.

• Организиране, приемане и изпращане на пратки и кореспонденция.

• Подготовка на срещи и заседания, посрещане на посетители, гости и Членове на Управителния съвет.

• Актуализиране на съществуващата база данни от документи и изготвяне на нови, когато е необходимо според нуждите на БАДДПО и архивиране на наличните;

• Следене и поръчка на офис консумативи.

• Подпомагане цялостната дейност на БАДДПО. Изисквания

• Студенти от специалности Застраховане, Финанси или друга подобна икономическа специалност.

• Добра компютърна грамотност (MS Office).

• Отлични комуникативни умения и отговорно отношение, организираност и прецизност.

• Владеенето на английски език е плюс. Ние предлагаме • Добро възнаграждение за летен стаж.

• Работно време - от 8:30ч. до 17:30ч. /с възможност за гъвкавост/.

• Централна локация в гр. София.

• Отлични условия за работа в приятна и приятелска атмосфера.

• Работа в малък екип от млади и динамични хора.

Ако нашето предложение Ви е заинтригувало, моля изпратете автобиография на и-мейл адрес: b.spasova@pension.bg или jgeorgieva@vuzf.bg